pl

AKTUALNOŚCI

NOWOŚĆ 01.05
NOWOŚĆ - wkręty zamiast Konfirmata
Zamiast KONFIRMAT 6,4 X 50 : wkręt StarTurn CPP 4,0 x 50 lub RAPID 2000 4,0 x 50
Zamiast stosować wkręty do montażu mebli typu KONFIRMAT proponujemy zastosowanie wkrętów stożkowych do drewna ze specjalnymi, patentowanymi rozwiązaniami, umożliwiającymi ich wkręcanie do płyt wiórowych bez konieczności wcześniejszego podwiercania.
 
Są dwa typy wkrętów w ofercie ASTRA TRADE, które spełniają te oczekiwania:
 
  1. Wkręt STARTURN z opatentowanym, gwiaździstym kształtem gwintu, główką stożkową z żeberkami lub kieszonkami frezującymi od spodu (dla łatwiejszego jej wnikania w powierzchnię płyty wiórowej) i z częściowym gwintem (dla skutecznego ściągnięcia dwóch elementów skręcanych. Wkręt dostępny z gniazdem krzyżowym Pz 2 lub z gniazdem Tx 20 w ocynku białym.
 
  1. Wkręt RAPID 2000 ze specjalnym podwójnym gwintem (szybki wkręt), główką stożkową ze specjalnymi głębokimi kieszonkami frezującymi od spodu (dla łatwiejszego wnikania w powierzchnię płyty wiórowej i jednoczesnego pochłaniania w kieszonkach pyłu z frezowanej płyty). Wkręt wyłącznie z gniazdem Tx20 w ocynku żołtym.
 
Siła utrzymania wkręta w płycie wiórowej porównywalna z siłą utrzymania wkręta typu KONFIRMAT (ta sama powierzchnia gwintu).
 
Cena wkrętów StarTurn i RAPID 2000 również porównywalna do cen KONFIRMATa.
 
Najważniejsza korzyść to oszczędność czasu i możliwość montażu
dowolnych elementów mebli u klienta bez wstępnego nawiercania !!!
 


Powrót do listy aktualności Przejdź do kolejnej aktualności
PRODUCENCI